Sun, 01 Nov 2026
Gold $3,876.40/oz ▼ 0.16% Silver $49.25/oz ▲ 0.29% 24K Pakistan Rs 408,345/tola ▼ 0.01% Platinum $1,439.00/oz ▲ 0.49% USD/PKR 279.51 ▼ 0.01% Copper $14.41/kg ▲ 0.15%
WhatsApp Kanalı
GoldRatesDailyCanlı Altın Fiyatları · Pakistan ve Dünya Genelinde

🇵🇰 Gold Rate Today in Gilgit, Pakistan · Sunday, 01 November 2026

Bugün Pakistan'ın Gilgit kentinde altının fiyatı ne kadar?

Gold rate in Gilgit, Pakistan today (1 November 2026): 24K gold is Rs 408,345 per tola and Rs 35,010 per gram. 22K is Rs 32,092 per gram.

Last updated
AltınGümüşPlatinPaladyumBakırPirinçBronzAlüminyumÇinkoNikelYol göstermekKalay

Bugün Pakistan'ın Gilgit kentindeki altın fiyatı

Sunday, 01 November 2026
Rs 408,345
24K altın fiyatı tola başına (11,664 G)
Değiştirmek:Down -47.82 (-0.01%)
408,34530-gün aralığı442,501
Dün408,393
30-günlük en yüksek seviye442,501
30-günlük en düşük seviye408,345
30-günlük ortalama430,595
Piyasa ısısıSerin
SerinSıcak

Volatilite: Ilıman (1,07 % günlük) ·30 -gün değişimiDown (-5.39%)

Pakistan'da Ağırlık Bazında Altın Fiyatı

Ağırlık24K22K
1GramRs 35,010Rs 32,092
2GramRs 70,019Rs 64,184
5GramRs 175,048Rs 160,461
8GramRs 280,077Rs 256,737
10GramRs 350,096Rs 320,921
1TolaRs 408,345Rs 374,316
OnsRs 1,088,921Rs 998,177
100GramRs 3,500,961Rs 3,209,214
1KilogramRs 35,009,610Rs 32,092,143

Pakistan'ın Gilgit şehrindeki Altın Fiyatı (PKR) Bugün

KaratTola başınaBaşına10 GramGram başına
24KRs 408,345Rs 350,096Rs 35,010
22KRs 374,316Rs 320,921Rs 32,092
21KRs 357,302Rs 306,334Rs 30,633
18KRs 306,259Rs 262,572Rs 26,257

Dünden beri yaşanan değişim:Down (-0.01%)

Altın Fiyat Grafiği — Pakistan

Altın Fiyat Performansı — Pakistan (tola başına)

DönemDaha sonraDeğiştirmek%
7GünlerRs 421,154-12,809-3.04%
15GünlerRs 439,272-30,927-7.04%
30GünlerRs 431,627-23,282-5.39%
3AylarRs 421,122-12,776-3.03%
6AylarRs 482,590-74,245-15.38%
1YılRs 421,715-13,370-3.17%
2YıllarRs 286,199+122,146+42.68%

Gilgit'te Altın: Bilmeniz Gerekenler

Bugünün24 Pakistan'ın Gilgit kentinde K altın fiyatı Rs.35.010 gram başına, önceki güne göre değişmedi ve düştü.5,39 son dönemdeki %30 Son günlerde.30 Günlerdir bu rakam Rs.'den başlıyor.35.010 Rs'ye kadar37.938 Kullanılan döviz kuru şudur:1 ABD doları =276,75 PKR.

Bugün Pakistan şehirlerindeki altın fiyatları

40şehirler
Şehir24K / Tola22K / Tola
KaraçiRs 408,345Rs 374,316
LahoreRs 408,345Rs 374,316
İslamabadRs 408,345Rs 374,316
RawalpindiRs 408,345Rs 374,316
FaysalabadRs 408,345Rs 374,316
MultanRs 408,345Rs 374,316
PeşaverRs 408,345Rs 374,316
QuettaRs 408,345Rs 374,316
HaydarabadRs 408,345Rs 374,316
GujranwalaRs 408,345Rs 374,316
SialkotRs 408,345Rs 374,316
SargodhaRs 408,345Rs 374,316
BahawalpurRs 408,345Rs 374,316
SukkurRs 408,345Rs 374,316
LarkanaRs 408,345Rs 374,316
ŞeyhupuraRs 408,345Rs 374,316
Rahim Yar HanRs 408,345Rs 374,316
JhangRs 408,345Rs 374,316
Dera Ghazi KhanRs 408,345Rs 374,316
GujaratRs 408,345Rs 374,316
SahiwalRs 408,345Rs 374,316
MardanRs 408,345Rs 374,316
KasurRs 408,345Rs 374,316
OkaraRs 408,345Rs 374,316
ChiniotRs 408,345Rs 374,316
NawabshahRs 408,345Rs 374,316
AbbottabadRs 408,345Rs 374,316
MirpurRs 408,345Rs 374,316
MuzaffarabadRs 408,345Rs 374,316
GilgitRs 408,345Rs 374,316
JhelumRs 408,345Rs 374,316
MingoraRs 408,345Rs 374,316
Dera İsmail HanRs 408,345Rs 374,316
KhanewalRs 408,345Rs 374,316
VehariRs 408,345Rs 374,316
Mirpur KhasRs 408,345Rs 374,316
AttockRs 408,345Rs 374,316
ÇakwalRs 408,345Rs 374,316
KohatRs 408,345Rs 374,316
TurbatRs 408,345Rs 374,316

Pakistan'da altın tek bir ulusal fiyattan işlem görür; her şehirdeki kuyumcular küçük yerel primler ve işçilik ücretleri ekleyebilirler.

Hızlı Cevaplar

Bugün Pakistan'ın Gilgit kentinde altının fiyatı ne kadar?

24K gold is Rs 408,345 per tola and Rs 35,010 per gram today (01 Nov 2026).

Pakistan'da altın fiyatı nasıl hesaplanır?

Bu, uluslararası spot fiyatın bugünkü döviz kuru üzerinden Pakistan rupisine çevrilmiş halidir ve yerel Sarafa kuruna göre ayarlanmıştır. Mücevher fiyatlarına işçilik ücretleri ve varsa yerel vergiler eklenir.

Burada altın için hangi birimler kullanılıyor?

Pakistan'da kullanılan yaygın birimler: Tola =11,6638 G,10 Gram =10 g, Gram =1 g, Ons =31,1035 G.

Pakistan'da hangi ayar altın satılıyor?

Pakistan'da yaygın olarak kullanılan karat türleri şunlardır:24 K,22 K,21 K,18 K.24 K en saf olanıdır; daha düşük karatlar daha serttir ve gram başına daha ucuzdur.

Gilgit'teki altın fiyatı Pakistan'ın geri kalanından farklı mı?

Gilgit'teki altın fiyatı, Pakistan'ın geri kalanıyla aynı uluslararası fiyat ve döviz kurunu takip eder, bu nedenle genellikle aynıdır veya çok yakındır. Dükkanlar arasındaki temel fark, işçilik ücretlerindedir.

Sponsored

🔔 Altın fiyatı uyarıları

Bu cihazda ücretsiz bildirimler — uygulama mağazasına gerek yok, kayıt olmaya gerek yok. İstediğiniz zaman kapatabilirsiniz.

🎯 Fiyatımı bildir (24 K/tola)

Bugün: Rs408.345 tola başına. Her hedef bir kez uyarı verir.

📱 Uygulamayı indirin (bu siteden yükleyin) →