Sun, 01 Nov 2026
Gold $3,876.40/oz ▼ 0.16% Silver $49.25/oz ▲ 0.29% 24K Pakistan Rs 408,393/tola ▼ 0.10% Platinum $1,439.00/oz ▲ 0.49% USD/PKR 279.55 ▲ 0.06% Copper $14.41/kg ▲ 0.15%
WhatsApp Kanalı
GoldRatesDailyCanlı Altın Fiyatları · Pakistan ve Dünya Genelinde

🇵🇰 Gold Rate Today in Dera Ghazi Khan, Pakistan · Sunday, 01 November 2026

Bugün Pakistan'ın Dera Ghazi Khan kentinde altının fiyatı ne kadar?

Gold rate in Dera Ghazi Khan, Pakistan today (1 November 2026): 24K gold is Rs 408,393 per tola and Rs 35,014 per gram. 22K is Rs 32,096 per gram.

Last updated
AltınGümüşPlatinPaladyumBakırPirinçBronzAlüminyumÇinkoNikelYol göstermekKalay

Bugün Pakistan'ın Dera Ghazi Khan şehrindeki altın fiyatı.

Sunday, 01 November 2026
Rs 408,393
24K altın fiyatı tola başına (11,664 G)
Değiştirmek:Unchanged 0.00 (0.00%)
408,39330-gün aralığı442,501
Dün408,393
30-günlük en yüksek seviye442,501
30-günlük en düşük seviye408,393
30-günlük ortalama430,597
Piyasa ısısıSerin
SerinSıcak

Volatilite: Ilıman (1,07 % günlük) ·30 -gün değişimiDown (-5.38%)

Pakistan'da Ağırlık Bazında Altın Fiyatı

Ağırlık24K22K
1GramRs 35,014Rs 32,096
2GramRs 70,027Rs 64,192
5GramRs 175,069Rs 160,480
8GramRs 280,110Rs 256,767
10GramRs 350,137Rs 320,959
1TolaRs 408,393Rs 374,360
OnsRs 1,089,048Rs 998,294
100GramRs 3,501,371Rs 3,209,590
1KilogramRs 35,013,710Rs 32,095,901

Pakistan'ın Dera Ghazi Khan şehrinde bugünkü altın fiyatı (PKR)

KaratTola başınaBaşına10 GramGram başına
24KRs 408,393Rs 350,137Rs 35,014
22KRs 374,360Rs 320,959Rs 32,096
21KRs 357,344Rs 306,370Rs 30,637
18KRs 306,295Rs 262,603Rs 26,260

Dünden beri yaşanan değişim:Unchanged (0.00%)

Altın Fiyat Grafiği — Pakistan

Altın Fiyat Performansı — Pakistan (tola başına)

DönemDaha sonraDeğiştirmek%
7GünlerRs 421,154-12,761-3.03%
15GünlerRs 439,272-30,879-7.03%
30GünlerRs 431,627-23,234-5.38%
3AylarRs 421,122-12,728-3.02%
6AylarRs 482,590-74,197-15.37%
1YılRs 421,715-13,322-3.16%
2YıllarRs 286,199+122,194+42.70%

Dera Ghazi Khan'da Altın: Bilmeniz Gerekenler

Bugünün24 Pakistan'ın Dera Ghazi Khan kentinde K altın fiyatı Rs.35.014 gram başına, önceki güne göre değişmedi ve düştü.5,38 son dönemdeki %30 Son günlerde.30 Günlerdir bu rakam Rs.'den başlıyor.35.014 Rs'ye kadar37.938 Kullanılan döviz kuru şudur:1 ABD doları =276,78 PKR.

Bugün Pakistan şehirlerindeki altın fiyatları

40şehirler
Şehir24K / Tola22K / Tola
KaraçiRs 408,393Rs 374,360
LahoreRs 408,393Rs 374,360
İslamabadRs 408,393Rs 374,360
RawalpindiRs 408,393Rs 374,360
FaysalabadRs 408,393Rs 374,360
MultanRs 408,393Rs 374,360
PeşaverRs 408,393Rs 374,360
QuettaRs 408,393Rs 374,360
HaydarabadRs 408,393Rs 374,360
GujranwalaRs 408,393Rs 374,360
SialkotRs 408,393Rs 374,360
SargodhaRs 408,393Rs 374,360
BahawalpurRs 408,393Rs 374,360
SukkurRs 408,393Rs 374,360
LarkanaRs 408,393Rs 374,360
ŞeyhupuraRs 408,393Rs 374,360
Rahim Yar HanRs 408,393Rs 374,360
JhangRs 408,393Rs 374,360
Dera Ghazi KhanRs 408,393Rs 374,360
GujaratRs 408,393Rs 374,360
SahiwalRs 408,393Rs 374,360
MardanRs 408,393Rs 374,360
KasurRs 408,393Rs 374,360
OkaraRs 408,393Rs 374,360
ChiniotRs 408,393Rs 374,360
NawabshahRs 408,393Rs 374,360
AbbottabadRs 408,393Rs 374,360
MirpurRs 408,393Rs 374,360
MuzaffarabadRs 408,393Rs 374,360
GilgitRs 408,393Rs 374,360
JhelumRs 408,393Rs 374,360
MingoraRs 408,393Rs 374,360
Dera İsmail HanRs 408,393Rs 374,360
KhanewalRs 408,393Rs 374,360
VehariRs 408,393Rs 374,360
Mirpur KhasRs 408,393Rs 374,360
AttockRs 408,393Rs 374,360
ÇakwalRs 408,393Rs 374,360
KohatRs 408,393Rs 374,360
TurbatRs 408,393Rs 374,360

Pakistan'da altın tek bir ulusal fiyattan işlem görür; her şehirdeki kuyumcular küçük yerel primler ve işçilik ücretleri ekleyebilirler.

Hızlı Cevaplar

Bugün Pakistan'ın Dera Ghazi Khan kentinde altının fiyatı ne kadar?

24K gold is Rs 408,393 per tola and Rs 35,014 per gram today (01 Nov 2026).

Pakistan'da altın fiyatı nasıl hesaplanır?

Bu, uluslararası spot fiyatın bugünkü döviz kuru üzerinden Pakistan rupisine çevrilmiş halidir ve yerel Sarafa kuruna göre ayarlanmıştır. Mücevher fiyatlarına işçilik ücretleri ve varsa yerel vergiler eklenir.

Burada altın için hangi birimler kullanılıyor?

Pakistan'da kullanılan yaygın birimler: Tola =11,6638 G,10 Gram =10 g, Gram =1 g, Ons =31,1035 G.

Pakistan'da hangi ayar altın satılıyor?

Pakistan'da yaygın olarak kullanılan karat türleri şunlardır:24 K,22 K,21 K,18 K.24 K en saf olanıdır; daha düşük karatlar daha serttir ve gram başına daha ucuzdur.

Dera Ghazi Khan'daki altın fiyatı Pakistan'ın geri kalanından farklı mı?

Dera Ghazi Khan'daki altın fiyatı, Pakistan'ın geri kalanıyla aynı uluslararası fiyat ve döviz kurunu takip eder, bu nedenle genellikle aynıdır veya çok yakındır. Dükkanlar arasındaki temel fark, işçilik ücretlerindedir.

Sponsored

🔔 Altın fiyatı uyarıları

Bu cihazda ücretsiz bildirimler — uygulama mağazasına gerek yok, kayıt olmaya gerek yok. İstediğiniz zaman kapatabilirsiniz.

🎯 Fiyatımı bildir (24 K/tola)

Bugün: Rs408.393 tola başına. Her hedef bir kez uyarı verir.

📱 Uygulamayı indirin (bu siteden yükleyin) →